ایمیل: info@fdsp-cn.com
تلفن: +86-025-66621288-108
صفحه اصلی > سوال مشتری

سوال مشتری

پرسش و پاسخ

1. در جایی که شما به خرید ماشین گلوله چوب با کیفیت خوب در چین.

امروزه بسیاری از واردکنندگان در خارج از کشور را به سردرگمی رو به صدها و هزاران چینی چوب گلوله تامین کنندگان ماشین از منابع B2B و یا گوگل. نشان دهنده از جغرافیایی نظر بهترین دستگاه چوب اخراج کنسانتره تامین کنندگان در قسمت جنوب شرقی چین، این جغرافیا:

1. بالاترین سطح توسعه اقتصاد در چین، یعنی، غنی ترین محل در چین.

2 داشتن بالاترین استاندارد تولید

3. بزرگ سرمایه گذاری تحقیق و توسعه برای توسعه پایدار،

4. ترین استعداد کارشناسان و کارگران حرفه بهترین ماشین آلات شکل دهی.

بنابراین بخش جنوب شرقی چین برای پیدا کردن گلوله چوب واجد شرایط تامین کننده ماشین بروید.

2 چگونه برای انتخاب تامین کننده ماشین گلوله چوب واجد شرایط در قسمت جنوب شرقی چین.

راهنمایی:

1. هنگامی که سخت افزار کنندگان همان سطح می رسد، بخش ترین قابل مقایسه است نرم افزار شامل مدیریت اعتبار فرهنگ، ارزش. تست نرم افزار کنندگان قبل از کسب و کار.

2. دیدن باور است، سعی کنید برای جلوگیری از برخورد با معامله گر است که شما آشنایی در صورت تقلب. اگر شما می توانید بازدید کننده.

3. شرکت خوب همیشه استخدام مدیر فروش بهترین، مدیر فروش خوب به معنای به طور کامل ارتباطات، به طور کامل درک، به طور کامل پشتیبانی و همیشه راه حل های خوب را در هر زمان برای حل مشکلات مشتری.

3、BASIC قوانین برای استفاده درست کرد

حاصل غلطک درست تنظیم می شود: غلتک به مرگ فاصله o.2mm - 0.3 mm باشد. تنظیم غلتکی بد می تواند ارتباط بین غلطک و مرگ شود. این ممکن است باعث"رول اور"در مرگ تغییر شکل سوراخ و انسداد جزئی از سوراخ.

قالب جدید نیاز به arunning در دوره. بنابراین آنها را به آرامی گرم کردن جدید مرگ تدریج، حداقل برای اولین بار 20-40 دقیقه شروع می شود. اگر مشکلات مواجه می شوند در طول شروع کردن، کار مرگ برای 20 تا 40 دقیقه با مخلوط سبوس، روغن (2%). هنگامی که تولید به پایان رسید، تنها توقف مرگ پس از آن در حال اجرا در جو یا ذرت.

هنگام تغییر کرد دقت بازرسی وضعیت جان صندلی سطح و سیستم ثابت (یعنی گردن بند و گیره یا پوشیدن حلقه). N.B.: اگر جان درستی آن ثابت نیست می توانید.

هر بار که مرد جدید نصب شده در ماشین, به خصوص برای مهرها با فلنج بزرگ حلقه گیره مرگ باید به بررسی. تجربه نشان می دهد که اکثریت می میرد شکسته فرسوده ایجاد می شود یا ناقص بستن حلقه. قالب در حال اجرا با بستن حلقه معیوب ارتعاشات قوی شکسته می میرد و طول عمر قالب کاهش ایجاد کنید.